Cat Quest

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 17,99 TL
  • Boyut 281 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma The Gentlebros
Sevimli karakterimiz ile Cat Quest mobil oyununda çeşitli maceralara atılmaya hazır olun.

Cat Quest mobil oyununda kahramanlık destanına imza atacaksınız. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza küçük bir mebla ücret ödeyerek indirebileceğiniz Cat Quest mobil oyununda kahramanımızı yönlendirmek size kalıyor. Zevkli bir krol yapma oyunu olan Cat Quest oyunu ile oyun sahasına katılın. 

Sizlere verilen görevleri yerine getirirken harika bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Oyunumuzda vermiş olduğunuz stratejik kararlar oldukça büyük bir öneme sahiptir. İlk olarak verilen görevler sizlere basit gelebilir ve oyunu basit görebilirsiniz. Fakat oyun ilerleme kat ettikçe zorlaşan ve zorlaştıkça da daha fazla zevk veren bir mobil oyundur. Sizde oyunumuzda kendi destanınızı yazabilirsiniz. 

Android mobil cihazınızın dokunmatik özellikleri sayesinde oyunu kontrol etmeniz daha kolaydır. Size verilen görevleri başarı ile tamamlayın, düşmanları öldürün ve puanları toplayın. Sonrasında daha güçlü bir hale gelerek oyunu kendi lehinizde devam ettirin. Harika grafikleri ve görselliği ile oyuncuları mutlu etmeyi başaran Cat Quest mobil oyununa sizde küçük bir ücret ödeyerek sahip olabilir ve keyifle oynayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Cat Quest indir
DİĞER SÜRÜMLER